GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tureen 15893114
nr 1589 3114
TUREEN
+ 2 fat. Length: 38-51, 1 fat med Stockholms slott slitage, damages.
+ 2 fat. Längd: 38-51 cm
Condition: 1 fat med Stockholms slott slitage, skador
600
SEK 100
Monday January 8 2024
at 19:39:25
3/1 12:22:53